Kāda Latvija ir vajadzīga pasaulei un kāda pasaule ir vajadzīga Latvijai? (REĢISTRĀCIJA BEIGUSIES)

Kāda Latvija ir vajadzīga pasaulei un kāda pasaule ir vajadzīga Latvijai? (REĢISTRĀCIJA BEIGUSIES)

11 June, 17:00
KRISTĪNE BALANAS. J.S.BAHS. STRADIVĀRI VIJOLE (IZPĀRDOTS) Reading Kāda Latvija ir vajadzīga pasaulei un kāda pasaule ir vajadzīga Latvijai? (REĢISTRĀCIJA BEIGUSIES) 2 minutes Next Kora Balta 25 gadu jubilejas koncerts, ieeja ar ielūgumiem

Paldies par lielo atsaucību, esam sasnieguši maksimālo dalībnieku skaitu 11. jūnija sarunu ciklam un reģistrēšanās ir noslēgusies. Ja nepaspējāt pieteikties, bet ir vēlme piedalīties sarunu ciklā, lūdzu sūtiet pieteikumu uz e-pastu ola@olafoundation.lv un reģistrēsim Jūs gaidītāju rindā, gadījumam, ja kāds no dalībniekiem nevarēs ierasties.

Pieprasītais Olas lekciju cikls jauniešiem, semināri vadītājiem un menedžeriem virzīja mūs uz domu, ka Olā aktuāls un nepieciešams irdiskusiju formāts, zināšanu apmaiņa ar Latvijas autoritātēm, pieredzējušiem līderiem par Latvijai un Latvijas cilvēkiem svarīgām tēmām. 

Vēlamies radīt jaunu platformu OLAS SARUNAS, kurā nozaru eksperti un autoritātes var dalīties ar savām zināšanām unpieredzi, bagātinot sabiedrību ar dažādām perspektīvām, veicinot mūsu cilvēku plašāku informētību par svarīgiem jautājumiem un iedvesmotuviņus domāt līdzi.

Pirmais OLAS SARUNAS cikls notiks 11. jūnijā plkst.17.00 par tēmu: Kāda Latvija ir vajadzīga pasaulei un kāda pasaule ir vajadzīga Latvijai?

Sarunu vadīs pazīstamā žurnāliste, žurnālu "Ieva" un "Annas Psiholoģija" redaktore, kā arī Rīgas Stradiņa universitātes Studiju programmas "Žurnālistika" lektore Anna Peipiņa.

Anna Peipiņa uz pirmo sarunu ir aicinājusi trīs ievērojamas autoritātes:

Valdis Zatlers – Latvijas valsts prezidents (2007-2011), ārsts, traumatologs, ortopēds, Madrides kluba biedrs.

Valdis Birkavs – ministru prezidents (1993-1994), bijis arī ārlietu un tieslietu ministrs, juridisko zinātņu doktors, Eiropas Gada cilvēks Latvijā 1999, vairāk nekā 150 akadēmisko darbu un publikāciju autors,Madrides kluba biedrs.

Uldis Pīlēns –UPB holdinga dibinātājs un padomes priekšsēdētājs, uzņēmējs, arhitekts, Gada tautsaimnieks 2015.

Šajā sarunā dalībnieki dalīsies savā pieredzē un redzējumā par to, kāda Latvija ir vajadzīga pasaulei un kāda pasaule ir vajadzīga Latvijai, kā arī diskutēs par globālām un lokālām tēmām, kas ietekmē mūsu valsts nākotni un tās vietu pasaulē.

Pasākuma laiks: 11. jūnijs no plkst.17.00-19.00

Aicināts ikviens interesents, ieeja bezmaksas ar iepriekšēju reģistrēšanos!

Dalībnieku skaits ierobežots.