Refund policy

Mums ir 14 dienu atgriešanas politika, kas nozīmē, ka jums ir 14 dienas pēc preces saņemšanas, lai pieprasītu atgriešanu.

Lai prece būtu piemērota atgriešanai, tai jābūt tādā pašā stāvoklī, kādā to saņēmāt, nelietotai, ar etiķetēm un oriģinālajā iepakojumā. Jums būs nepieciešama arī kvīts vai pirkuma apliecinājums.

Lai sāktu atgriešanu, varat sazināties ar mums ola@olafoundation.lv. Lūdzu, ņemiet vērā, ka atgriešana būs jāsūta uz šādu adresi: Ogļu iela 12a, Rīga

Ja jūsu atgriešana tiks pieņemta, mēs nosūtīsim jums atgriešanas etiķeti, kā arī norādījumus par to, kā un kur nosūtīt jūsu paku. Preces, kas mums nosūtītas atpakaļ, iepriekš nepieprasot atgriešanu, netiks pieņemtas.

Par jebkuru atgriešanas jautājumu vienmēr varat sazināties ar mums: ola@olafoundation.lv.


Bojājumi un problēmas
Lūdzu, pārbaudiet savu pasūtījumu saņemšanas brīdī un nekavējoties sazinieties ar mums, ja prece ir bojāta vai, ja saņemāt nepareizu preci, lai mēs varētu izvērtēt problēmu un to labot.


Izņēmumi / neatgriežamas preces
Noteiktu veidu preces nevar atgriezt, piemēram, preces, kas ātri bojājas (piemēram, pārtika, ziedi vai augi), pielāgotus produktus (piemēram, īpašus pasūtījumus vai personalizētas preces) un personīgās higiēnas preces (piemēram, skaistumkopšanas produktus). Mēs nepieņemam arī bīstamu materiālu, uzliesmojošu šķidrumu vai gāzu atgriešanu. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums ir jautājumi vai neskaidrības par konkrēto preci.

Diemžēl mēs nevaram pieņemt atpakaļ izpārdošanas preces vai dāvanu kartes.


Preces maiņa
Ātrākais veids, kā nodrošināt, ka saņemat to, ko vēlaties, ir atgriezt esošo preci un, tiklīdz atgriešana ir pieņemta, veikt atsevišķu pirkumu par jauno preci.


Eiropas Savienības 14 dienu atteikšanās periods
Neatkarīgi no iepriekš minētā, ja prece tiek nosūtīta uz Eiropas Savienību, jums ir tiesības 14 dienu laikā atcelt vai atgriezt pasūtījumu jebkura iemesla dēļ bez attaisnojuma. Kā norādīts iepriekš, jūsu precei ir jābūt tādā pašā stāvoklī, kādā to saņēmāt, nelietotai, ar etiķetēm un oriģinālā iepakojumā. Jums būs nepieciešama arī kvīts vai pirkuma apliecinājums.


Atmaksas
Mēs jūs informēsim, tiklīdz būsim saņēmuši un pārbaudījuši jūsu preces atgriešanu, un informēsim, vai atmaksa ir apstiprināta. Ja tas tiks apstiprināts, 10 darba dienu laikā jums tiks automātiski veikta naudas atmaksa , izmantojot sākotnējo maksājuma veidu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka var paiet zināms laiks, līdz jūsu banka vai kredītkartes izsniedzējs apstrādās atmaksu.
Ja ir pagājušas vairāk nekā 15 darba dienas, kopš esam apstiprinājuši jūsu atgriešanu, lūdzu, sazinieties ar mums: ola@olafoundation.lv.