Izstādes

Pastāvīgā kolekcija

Mainīgi Nemainīgais

No lineārā laika pozīcijas, šajā izstādē skatāmie mākslas darbi ir tapuši dažādos laika nogriežņos no 1984.- 2022.gadam. Emocijas. Impulss. Doma. Kaislība.
Laiks iemieso pārmaiņas un kustību.
Māksla pastāv laikā, bet vienlaikus tā ir telpa. Rituāla klusuma telpa, kurā notiek saruna – caur krāsu, līniju, faktūru, vieliskumu.

ILMĀRS BLUMBERGS/ DŽEMMA SKULME/ FRANČESKA KIRKE/HELĒNA HEINRIHSONE/ IVARS HEINRIHSONS/ IEVA ILTNERE/SANDRA KRASTIŅA/ AIJA ZARIŅA/ILZE AVOTIŅA/ NORMUNDS BRASLIŅŠ/ DACE LIELĀ/VIJA ZARIŅA/ GITA ŠMITE/ ĢIRTS MUIŽNIEKS/

30. marts līdz 30. jūnijs

Brīvam būt. Uldis Briedis. Portreti (1966-2010)

Izstādē skatāmie fotogrāfa Ulda Brieža latviešu kultūras personību portreti ir tapuši kā sava laika zīmju, notikumu un gara fotopieraksti. Tiem ir dokumentāls un vienlaikus pārlaicīgs raksturs. To varoņu sejas, notvertas visdažādākajos dzīves mirkļos, ļauj skatītājam sastapties ar radošuma būtību – to iekšējās brīvības sajūtu, kas, neraugoties uz laika ārējo rāmējumu, ir nepārtrauktā sasaistē ar avotu un patiesību.

30. marts līdz 30. jūnijs

Septiņi citādi ziedi

Harija Brieža lielformāta fotogrāfiju cikls.
"Tu esi neizdibināma, tev sava taka, 
Kas ved caur citu sugu ziediem.
Tu vīrietim esi kā tuksneša aka,
Un viņš tev pateicas ar vārdiem viediem."- Harijs Briedis 

Izstāde Ola Boutique viesnīcā

Portreti — Karlīnas Vītoliņas fotogrāfiju izstāde

Mūžīgo dialogu starp gaismu un ēnu, jo viena bez otras nav iespējama.
Karlīnas fotogrāfijas ir kā bezgalīga saruna, kas aizved sievieti pie viņas pašas.

12. novembris - 28. februāris

Viņas ziemeļu sauciens

“Šī vērienīgā un estētiskā izstāde ir stāsts par mūsu tautas identitāti un saknēm, par piederību savai nācijai un valstij. Izstāde, kas veidota no lielformāta melnbaltām fotogrāfijām ar spēcīgas, mīlošas sievietes tēlu centrā un rotām, ir integrēta Olas arhitektūrā. Tā ir mūsu tautas spēcīgā identitāte, ko mēs kopā vēlamies parādīt ar šo izstādi. Tā ir mūsu pozīcija un atbildība par piederību savai zemei, arī par mūsu pašapziņu un pašcieņu. Izstāde būs liels piedzīvojums tās skatītājiem un nešaubāmies, ka tās apmeklējums daudziem no mums ļaus atbildēt uz mūžīgajiem jautājumiem par piederību savai tautai, identitāti un saknēm.” Ilze Pīlēna, “Ola Foundation” vadītāja.